• pripravky-proti-vsiam

Tipy pre domácnosť

Nezabúdajte na vaše okolie

Ak sa vo vašej rodine vyskytli vši, potom môžu byť kdekoľvek. Takže nezabudnite dezinfikovať Vašu domácnosť. Vši sa držia aj na vláknach oblečenia, preto sa môže nakaziť ktokoľvek.

Odporúčame Vám oprať všetky textílie (čiapky, šály, deky…) s použitím prípravku, ktorý je vhodný na pranie ako PARASIDOSE prídavok do prania. Po použití prípravku zabijete a odstránite vši s infikovaného oblečenia a prádla. Na textilné veci, ktoré nie je možné prať v práčke (gauč, matrac, vankúše…) použite PARASIDOSE sprej na dezinfekciu.

100% účinné prípravky

Paranit sprej na vši

Paranit sprej na vši a hnidy 100 ml + hrebeň a šampón 100 ml.

Paranit sprej neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú prírodnú receptúru, takže naň nevzniká rezistencia.

objednať z lekárne

dvojaký účinok, vši a hnidy najskôr udusí a potom dehydruje. Účinkuje už za 15min, pokožku nedráždi.


LiQuido DUO FORTE

LiQuido DUO FORTE predstavuje dvojitý zásah proti všiam v podobe šampónu a séra na vlasy.

Pôsobí na voš troma mechanickými účinkami (2x dusenie, 1x likvidácia). Je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie je parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti alebo alergikov.

objednať z lekárne

Šampón LiQuido DUO FORTE obsahuje ako účinnú zložku špeciálny olej DIMETHICONE a zmes prírodných silíc. Tieto unikátne látky vytvára nepriaznivé podmienky pre prežívanie, rast a množenie vší.